بوتاکس

بوتاکس

برای درمان خطوط ایجاد شده در پوست معمولا از روش های مختلفی استفاده می شود . یکی از درمان های به روز و بیشترین نوع درمان تزریق بوتاکس می باشد. در این روش سم رقیق شده بوتولونیم از طریق یک ماده حامل در عضله مورد درمان تزریق شده و باعث فلج موقت عضله می شود . این کار باعث می شود انقباضات در پوست کم شده و پوست در ناحیه دارای چروک فرصت بیشتری برای بازیابی پوست داشته باشد . با توجه به انواع برند های موجود در بازار بایستی مراجعین محترم دقت داشته باشند که از مراکز درمانی معتبر و پزشکانی با سابقه اطمینان حاصل نمایند . تزریق بوتاکس در درمان موارد دیگری از قبیل تعریق کف دست ، تعریق زیر بغل همچنین فلج موقت عضلات پر کار استفاده می شود .

سم بوتولونیم که یک سم بی هوازی است در شرایط آزمایشگاهی و به صورت کاملا امن تولید شده و برای درمان برخی از بیماری های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد .

نکته شایان ذکر در این روش این است که قبل از انجام این کار بایستی مشاوره دقیق با پزشک معالج صورت گیرد تا از عدم حساسیت به این دارو اطمینان حاصل گردد

مرکز لیزر باران به دلیل سابقه بیش از ۲۵ سال در حوزه پوست و مو این نوید را به مراجعین محترم می دهد که از بهترین برند های بوتاکس در بازار استفاده کرده و میزان جواب دهی در بالاترین سطح می باشد .

 

تماس با ما

آدرس : تهران – خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، پلاک ۵۹

تلفن : 88614365 – 09122543681