RF فرکشنال

RF فرکشنال

RF فرکشنال یکی از جدیدترین روش های موثر در حذف چین چروک در نواحی مختلف صورت از قبیل : حذف خطوط پنجه کلاغی دور چشم ، حذف خط خنده ، حذف خط اخم ، می باشد.

در این روش از طریق ورود نیدل(سوزن های طلا) به درون پوست و ساطع کردن موج RF (رادیو فرکوئنسی) در لایه های مختلف درم، اپیدرم و حتی لایه هایی از هایپودرم موجب تحریک کلاژن های موجود در لایه های مختلف شده این روش کمک شایانی به بهسازی کلاژن های پیشین و همچنین کلاژن سازی در پوست میکند.

درمان از طریق روش RF فرکشنال در حذف استرچ مارک ، استریا، حذف جای جوش ، حذف جای زخم و بهسازی لایه های پوستی به صورت کاملا تخصصی به بهبود این ضایعات کمک شایانی میکند.

معمولا روش های دیگر به جای درمان از طریق RF فرکشنال در بعضی از مراکز غیر معتبر به بیماران معرفی شده که بایستی مراجعین محترم نسبت به شناخت این روش از طریق آگاهی به داشتن سوزن در این روش بتوانند مشاوره بهتری گرفته و به درمان بهتر ضایعات پوستی گفته شده نزدیک شوند.

کادر مجرب کیلینیک های باران میتواند با مشاوره رایگان مراقبت های پوستی به مراجعین محترم این نوید را بدهد که درمان مشکلات پوستی شما با هزینه کم و درمان سریع در جلسات کم انجام میپذیرد.

معمولا با توجه به نوع ضایعه پوستی ، عمق ضایعه پوستی و مدت زمان ایجاد شده در پوست فرد تعداد جلسات درمان (ضایعات گفته شده در بالا) تشخیص داده شده و به مراجع محترم اعلام می گردد که حدودا از سه تا نهایتا شش جلسه کار درمانی با روش RF فرکشنال می باشد.

موج RF با ایجاد دو قطبی حرارتی در لایه های پوستی باعث تحریک آب میان بافتی پوست شده و با ایجاد گرما در پوست موجب ساخت بافت های از دست رفته و جایگزین بافت تازه پوستی میگردد.

این روش با ایجاد منفذ های پوستی خود خواسته باعث جذب داروهای مزوتراپی شده که معمولا در مراکز درمانی مختلف از این روش برای بهبود جذب داروهای مزوتراپی استفاده میشود.

تماس با ما

آدرس : تهران – خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، پلاک ۵۹

تلفن : 88614365 – 09122543681